Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 17 часа

ВО МАКЕДОНИЈА ИМА ДЕСЕТИНА АКТИВНИ ПОЖАРИ Огнената стихија брзо се шири и во источна Македонија. Пожарот од територијата на Општина Пехчево се шири кон ...
сите 4 | | | прочитана: 694 | веќе видена

Полицијата добила пријава дека жена останала заглавена во куќа и изгорела во пожарот кој го зафати Старо Нагоричане, односно селото Челопек. Но оттаму, не ...
сите 2 | | | веќе видена