Совет за национална безбедност информираше дека српската војска останува во состојба на борбена готовност. Во зградата на Генералниот секретаријат на ...
сите 6 | | | веќе видена

Утрово во околу седум часот на граничниот премин „Табановце“ се забележани колони од автобуси кои најверојатно се упатиле кон Белград, за да присуствуваат на ...
сите 9 | | | веќе видена