Десетици кумановци и натаму се во американските воени бази на Блискиот исток. Тие работат како логостичка помош преку неколку различни странски компании, а ...
сите 3 | | | веќе видена

Сѐ уште се свежи сеќавањата на скандалот со обидот за шверцување на 700.000 евра напикани во шише на унгарската граница. Покрај сериозноста на скандалот кој ...
| | веќе видена